Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Rekrutacja na Moderatora [Maj 2016]
[color="#bdbdbd][color="#bdbdbd]Imię:[/color][/color][color="#bdbdbd][color="#bdbdbd] Michał[/color][/color]
[color="#bdbdbd][color="#bdbdbd]Wiek:[/color][/color][color="#bdbdbd][color="#bdbdbd] 16[/color][/color]
[color="#bdbdbd][color="#bdbdbd]Od kiedy grasz na serwerze:[/color][/color][color="#bdbdbd][color="#bdbdbd] 2 lata[/color][/color]
[color="#bdbdbd][color="#bdbdbd]Twój serial: (Otwórz konsolę (F8) i wpisz serial)[/color][/color][color="#bdbdbd][color="#bdbdbd] E8D5D6E9E309577BC1DC4F92AB2A83F4[/color][/color]
[color="#bdbdbd][color="#bdbdbd]Login:[/color][/color][color="#bdbdbd][color="#bdbdbd] Michu[/color][/color]
[color="#bdbdbd][color="#bdbdbd]Czy korzystasz z komunikatora który ułatwia kontakt z graczami?: (np. TS3/GG/Skype)[/color][/color][color="#bdbdbd][color="#bdbdbd] Tak, GG[/color][/color]
[color="#bdbdbd][color="#bdbdbd]Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę: (dziennie/tygodniowo)[/color][/color][color="#bdbdbd][color="#bdbdbd] Dziennie z 5 godzin a tygodniowo nawet 35[/color][/color]
[color="#bdbdbd][color="#bdbdbd]Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na czytanie postów (Forum):[/color][/color][color="#bdbdbd][color="#bdbdbd] z 1-3 godziny[/color][/color]
[color="#bdbdbd][color="#bdbdbd]Część opisowa[/color][/color]

[color="#bdbdbd][color="#bdbdbd]Dlaczego akurat Ty?:[/color][/color][color="#bdbdbd][color="#bdbdbd]  Ponieważ jestem pomocny i ogarnięty oraz ogarniam komendy i panel mam nadzieje ze Jack. mnie wybierze. Zdaję sobie z tego sprawę , że Moderator jest prawie jak Admin, jest to duża odpowiedzialność i jestem gotów się jej podjąć.[/color][/color]
[color="#bdbdbd][color="#bdbdbd]Coś o sobie:[/color][/color][color="#bdbdbd][color="#bdbdbd] Jestem dość pomocny, miły, wiele osób uważa że lubiany, dosyć kulturalny i pragnę zostać moderatorem na PSZ.[/color][/color]
[color="#bdbdbd][color="#bdbdbd]Masz jakieś doświadczenie na podobnych stanowiskach?:[/color][/color][color="#bdbdbd][color="#bdbdbd] Miałem adminów i moderatorów na różnych serwerach.[/color][/color]
[color="#bdbdbd][color="#bdbdbd]Inne: (Jeżeli wiesz o co chodzi, napisz odpowiedź) Bardzo chcę zostać moderatorem :)  [/color][/color]
Imię:Krzysiek
Od kiedy grasz na serwerze:3 lata gdzieś tak bd
Twój serial: (Otwórz konsolę (F8) i wpisz serial)5C4337145C90456A2616C5F5F4BD7303
Login: Fruer
Czy korzystasz z komunikatora który ułatwia kontakt z graczami?: (np. TS3/GG/Skype) ts3 forum
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę: (dziennie/tygodniowo) 2h pn-pt sb-nd 4-6h
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na czytanie postów (Forum): 1,5h

Część opisowa

Cześć jestem Krzysiek gram tu jak napisałem powyżej z 3 lata byłem tu raz modem i raz smodem trochę wprawy mam.
Lubie pomagać graczom jak i darzę ich wielkim szacunkiem co oczekuję od nich tego samego ale nie wymagam potrafię mówić sloganem podwórkowym który panuje od lat na serwie również potrafię stosować psychologię np "Bardzo mi przykro że mnie uraziłeś ale ja nic z tym nie zrobię musimy poczekać na kogoś z administracji"
Myślę że się nadaję na moda ale zrozumiem że mnie szanowani rooci nie przyjmiecie (nie wymagam)
Imię:Adrian
[b]Wiek:16+
[b]Od kiedy grasz na serwerze:Od 2 lat :D
[b]Twój serial: Moderator
[b]Login:~~~>--Adi
[b]Czy korzystasz z komunikatora który ułatwia kontakt z graczami?: (np. TS3/GG/Skype: Tak, ale nie mam GG.
[b]Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę: (dziennie/tygodniowo)[tydzień.
[b]Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na czytanie postów (Forum):[miesiąc
Imię: Mateusz
Od kiedy grasz na serwerze: Jakiś Miesiąc lub Dwa
Twój serial: (Otwórz konsolę (F8) i wpisz serial) E95F5996A137691AD8E75B5C6DA0EE42
Login: |TS|Lewy
Czy korzystasz z komunikatora który ułatwia kontakt z graczami?: (np. TS3/GG/Skype) Posiadam Skype, Ts3, Mumble, GG
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę: (dziennie/tygodniowo) Dziennie 6 Godzin
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na czytanie postów (Forum): Co 10 min Będe sprawdzał

Część opisowa
Jestem, miłą osobą, pomagjącą innym, też ogarniętą

Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego ja? Byłem i jestem na innych serwerach Moderatorem, adminem myślę ze też będe pomagał tutaj
Coś o sobie: Mam na imie Mateusz, Mam 15 Lat. Interesuje się Motoryzacją, Enduro. Lubię na różnych serwerach pomagać graczom,  w grze

Masz jakieś doświadczenie na podobnych stanowiskach?: Tak. (Moderator,Administrator)
Inne: (Jeżeli wiesz o co chodzi, napisz odpowiedź) Myślę że, będzie spoko jezeli będzie więcej administracji która będzie pomagała ludziom w grze lub innej pomocy.
Zamykamy rekrutację, wyniki zostaną ogłoszone wkrótce. Każde pytanie o wyniki skreśla Ciebie z możliwości dostania się oraz przedłuża okres ogłoszenia wyników o 24h.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)