Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
Żegnam
#1
Ogłaszam wszem i wobec że nigdy już nie wbije na serwer (chyba że zmienicie administracje) Chciałbym podziękować wszystkim graczom za wspólną grę. Powodem tej decyzji jest to: https://imgur.com/Z0nwM2Y (Nie mam pojęcia nawet o co chodzi z tym "działaniem na szkodę serwera")
Nie mam zamiaru wypisywać graczy z którymi miło spędziłem czas. Jedyne co mogę dodać to uważajcie na tą administracje, nigdy nie wiadomo kto wbije wam nóż w plecy :) .
Reply
#2
Żegnaj
[Image: tenor.gif?itemid=15056787]
Reply
#3
pa
Reply
#4
Nie wiesz o co chodzi?
https://i.imgur.com/XsIWgOn.png
A no i żegnam.
[Image: tenor.gif?itemid=8246706]
Reply
#5
nie zmienimy, sorki, milo bylo poznac, gdybys byl madrzejszy, a nie robil z siebie atencyjnego gowniarza to bys banow nie wyrywal paaaaaa
Reply
#6
odpisze tu jak będę w domu
Reply
#7
cześć
Reply
#8
ja pierdole, Piotrze, wróć
Reply
#9
Quote:Ogłaszam wszem i wobec że nigdy już nie wbije na serwer (chyba że zmienicie administracje)
[Image: vztc6Bw.gif]


Quote:Chciałbym podziękować wszystkim graczom za wspólną grę. Powodem tej decyzji jest to: https://imgur.com/Z0nwM2Y (Nie mam pojęcia nawet o co chodzi z tym "działaniem na szkodę serwera")
wiesz dokładnie, daliśmy ci piątą bodajże szansę, byłeś na warunkowym - złamałeś zasady, wyleciałeś na stałe, zgrywanie niewiniątka af

Quote:Nie mam zamiaru wypisywać graczy z którymi miło spędziłem czas. Jedyne co mogę dodać to uważajcie na tą administracje, nigdy nie wiadomo kto wbije wam nóż w plecy :) .
hurr durr ta administracja straszna uważajcie na nich bo jeszcze im coś odwali i was ukarają jak złamiecie regulamin

noelo raku
Reply
#10
no no fest
nie ladnie tak wyzywac od rakow
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)